DŮVĚRA .. ODBORNOST .. CITLIVÝ PŘÍSTUP

KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST


LIDÉ

Lidé jsou pro správný chod firmy a její zabezpečení v oblasti IT minimálně stejně důležití jako technologie. Jsme schopni rozvíjet a vzdělávat vaše stávající zaměstnance a pomoci vám s hledáním nových. Pomůžeme vám definovat role jednotlivých pracovníků, aby se už nikdy nestalo, že v případě útoku někdo neví, co má dělat. Pokud bude potřeba, můžete se spolehnout i na naše kvalifikované zaměstnance, kteří vám budou přímo ve firmě k dispozici tak dlouho, než vyřešíme kapacitní problém.

PROCESY

Je vaše organizace dostatečně připravena na možnost kybernetického útoku? Díky "war game" vám to pomůžeme otestovat a také vyřešit případná problematická místa. S námi zvládnete optimalizovat procesy pro security operations centre (SOC), computer security incident response team (CSIRT), computer emergency response team (CERT) a oddělit funkce, které jsou neslučitelné. Naučíme vás, jak zajistit nastavení a dodržování funkční bezpečnostní politiky.

TECHNOLOGIE

Disponujeme technologiemi, které vám pomohou minimalizovat rizika. Umožní detekovat a sledovat kybernetický útok ve všech fázích, v reálném čase ho zastavit a zamezit dalším podezřelým aktivitám. Nabízíme audity podle topologie komunikačních kanálů z pohledu jejich (ne)bezpečnosti. Zajistíme integraci a propojení IT bezpečnostních systémů a ochráníme vaše big data.

ÚČINNÁ OCHRANA PROTI ÚTOKŮM DDOS

Zajišťujeme víceúrovňovou ochranu všech firemních sítí a systémů, zejména proti útokům DDoS a dalším kybernetickým hrozbám z internetu. Námi dodávaná technologie společnosti Arbor Networks poskytuje aktivní ochranu firemních sítí proti volumetrickým i aplikačním útokům DDoS. Tento typ útoků je snadno dostupný a může způsobit významné finanční ztráty.

KOMPLEXNÍ OBRANA PROTI SOFISTIKOVANÝM HROZBÁM

Jediným opravdu účinným řešením je úplná a komplexní kontrola nad všemi fázemi útoku a jeho okamžité zastavení v reálném čase. Vhodným a osvědčeným nástrojem boje proti útokům APT je technologie Fidelis Cybersecurity, která nahlíží hluboko do obsahu datového provozu a dokáže útok zviditelnit a kompletně zastavit v libovolné fázi.

APLIKAČNÍ FIREWALL NOVÉ GENERACE

Bezpečnostní platforma nové generace od společnosti Palo Alto, která zahrnuje aplikační firewall, vyspělou ochranu koncových bodů a cloudovou analýzu bezpečnostních hrozeb, vytváří unikátní systém moderní ochrany. Umožňuje bezpečný provoz všech aplikací, které dokáže ochránit před pokročilými hrozbami v sítích korporací i menších společností a v energetických technologických systémech (SCADA).

CYBER WAR GAMING

Vyvinuli jsme speciální platformu "Cyber War Gaming", která umožňuje trénink různých týmů IT a Security oddělení při simulaci a řešení kybernetických útokůdle reálných scénářů v konkrétním odvětví. Trénink se uskutečňuje v prostorách klienta - mohou se tak účastnit všichni, pro které je trénink vhodný a přitom není ohrožen běžný provoz firmy. Zaměříme se zejména na schopnost prioritizace činností, schopnost spolupracovat v týmu a vyzkoušení funkčnosti firemních procesů.

UNIFIED COMMUNICATIONS


KONTAKTNÍ CENTRA

Disponujeme unikátním know-how v oblasti IP kontaktních center. Zajišťujeme implementaci, integraci, provozní technickou podporu a rozvoj pro různé technologické platformy, mezi které patří Cisco UCCE, SAP CC, Microsoft a Asterisk. Zabýváme se nejen technologiemi, ale také interními procesy a optimalizací provozu kontaktních center.

APLIKACE

Nabízíme portfolio vlastních nadstavbových aplikací nebo aplikací třetích stran, díky kterým je možné dosáhnout zvýšení ukazatelů typu ROI nebo zpříjemnit a zefektivnit obsluhu systému pro koncové uživatele. A to vždy s ohledem na specifické prostředí a potřeby zákazníka a se snahou o minimalizaci vstupních nákladů.

FIREMNÍ KOMUNIKAČNÍ NÁSTROJE

Zajistíme vám vhodné nástroje pro efektivní firemní a týmovou komunikaciv rámci organizace, mezi které patří instant messaging (IM), presence systémy, mobilita, sdílení v rámci týmů, videokonference, webex, chat a propojení se sociálními sítěmi. Umožníme tak zvýšit produktivitu práce vašeho týmu, která přispěje ke zvýšení efektivity vašeho podnikání.

SERVIS/SUPPORT

Profesionální tým certifikovaných odborníků s praxí z oboru poskytuje technickou podporu v režimu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce. Dále nabízíme vývoj specifických nadstavbových aplikací, procesní analýzu kontaktního centra za účelem optimalizace výkonu a efektivity, odborné konzultace s přesahem do síťové infrastruktury a bezpečnosti, včetně dodávky celých systémů na klíč.

O NÁS


KDO JSME?

Specializujeme se na oblasti kybernetické bezpečnosti a unified communications.
Na trhu aktivně působíme od roku 2010.

V kybernetické bezpečnosti patříme k průkopníkům v oblastech prevence úniku citlivých dat, obrany proti sofistikovaným útokům, detekce neznámého malwaru a aktivní ochrany proti útokům DDoS.

Disponujeme unikátním know-how v oblasti unified communications. Specializujeme se na instalaci, integraci a optimalizaci IP kontaktních center a komunikačních nástrojů, včetně vývoje vlastních aplikací a SW nadstaveb.

Zaměřujeme se zejména na trhy Střední a Východní Evropy, Blízký východ a region Asia Pacific.


PRO KOHO JSOU NAŠE SLUŽBY?

Mezi naše zákazníky kybernetické bezpečnosti patří zejména operátoři a poskytovatelé internetu, velké korporátní společnosti, finanční instituce a státní správa včetně silových bezpečnostních složek.

V oblasti IP jsou to firmy a kontaktní centra všech velikostí.


PROČ SE OBRÁTIT NA NÁS?

Náš tým je nejlepší ve svém oboru. Při práci se soustředíme na potřeby každého zákazníka. Našimi klíčovými hodnotami jsou důvěra, odbornost a citlivý přístup.