..NOVINKY..

FIDELIS NETWORK & FIDELIS ENDPOINT VYHRÁL ZLATÝ IDET 2017
06.06.2017

Integrovaný systém Fidelis Network & Fidelis Endpoint, který v České republice nabízí pouze naše firma, získal ocenění Zlatý IDET 2017 v kategorii bezpečnosti a ochrany informací. Poprvé v historii veletrhu IDET tak toto prestižní ocenění získal produkt z oblasti kyberbezpečnosti.

Zlatý IDET je cena udílená nejlepším exponátům na Mezinárodním veletrhu obranné a bezpečnostní techniky IDET. Letos bylo do soutěže přihlášeno 27 produktů, které byly následně prezentovány v rámci veletrhu. Z 24 nominovaných bylo cenou Zlatý IDET 2017 odměněno pouze pět a poprvé v historii akce bylo jedním z nich i integrované bezpečnostní řešení.

DATA | articles | news-18-foto.jpg

"Jsme nadšeni, že byl na takto významném veletrhu oceněn produkt, který v rámci komplexní ochrany nabízíme našim klientům. Prestižní ocenění Zlatý IDET je i pro nás ujištěním, že poskytujeme jen ty nejkvalitnější produkty, které zákazníky ochrání před nejzákeřnějšími útoky. Dobrou zprávou je i to, že se produktům z oblasti kyberbezpečnosti konečně dostává zasloužené pozornosti. I dnes totiž existuje až příliš mnoho firem, které právě tuto oblast podceňují," říká Martin Půlpán, generální ředitel společnosti net.pointers, která řešení Fidelis Cybersecurity v České republice nabízí.

Vítězný produkt, tedy integrované řešení Fidelis Networks & Fidelis Endpoint, představuje pokročilý systém ochrany počítačových sítí a koncových bodů proti aktuálním sofistikovaným útokům zejména typu APT (Advanced Persistent Threat). K unikátním vlastnostem řešení patří pokrytí všech fází útoku od detekce a ochrany proti prvotnímu proniknutí až po zabránění krádeži dat. Systém ukládá velké množství informací o dění na síti, a proto je schopen provádět kontinuální zpětnou analýzu činnosti útočníka. Přenášená data analyzuje do hloubky a dokáže rozklíčovat veškerou probíhající komunikaci na všech portech vedenou jakýmkoliv protokolem.I