..NOVINKY..

SPOLEČNOST NET.POINTERS ZAHAJUJE SPOLUPRÁCI S PALO ALTO NETWORKS
18.05.2017

Společnost net.pointers, expert na kybernetickou bezpečnost a unified communications, se stala partnerem významné technologické firmy Palo Alto pro prodej a implementaci řešení v České republice.

"Dělá nám velkou radost, že budeme moci klientům nabídnout špičkové produkty Palo Alto Networks. Jejich unikátní firewally, které z hlediska prodejů a rozšíření atakují přední příčky světového žebříčku, dokážou detekovat i dosud neznámé hrozby (tzv. zero-day attacks), a navíc administrátorům usnadňují práci přívětivým uživatelským prostředím. Produkt Palo Alto Traps navíc slouží jako ideální obrana koncových stanic proti útokům typu ransomware, které jsme ve velké míře zaznamenali v minulém týdnu," říká Martin Půlpán, generální ředitel společnosti net.pointers.

Palo Alto Networks nabízí globální produkty, které přinášejí nové funkcionality, vysokou úroveň zabezpečení a příjemnější administraci. Tyto produkty jsou důležitou složkou zabezpečení prakticky všech firem. Obzvlášť zásadní jsou pak pro podniky, které uchovávají citlivá data a utrpěly by značné ekonomické ztráty při odcizení či pozměnění dat nebo při výpadku svých služeb.

"Klíčový je zejména nový přístup k fungování a administraci firewallu jako takového. Tato platforma umožňuje vytvářet bezpečnostní perimetrové politiky mezi uživateli a aplikacemi – na rozdíl od konkurence, která ještě stále nepřekročila rubikon IP adres a portů," pokračuje Martin Půlpán.

 

stáhnout tiskovou zprávu